O autorze

quilling

niedziela, 06 listopada 2016

No i chyba już ostatnia w tym roku kartka ślubna. 

kartka ślubna

sobota, 09 kwietnia 2016

Dzisiaj kolejna kartka, tym razem ślubna. Tych w tym roku będzie jeszcze kilka. Tak się młodym zebrało na śluby. A ja coraz bardziej rozkręcam się w technice quillingu. Cały czas jednak uczę się i eksperymentuję. 

quilling

quilling

quilling

środa, 14 października 2015

Kartka ślubna, o której wspominałam już wcześniej wreszcie doczekała się swojej prezentacji. To moje trzecie podejście do quillingu ale na pewno nie ostatnie. 

kartka ślubna

kartka ślubna

kartka ślubna

piątek, 17 lipca 2015

To kolejna i na razie ostatnia kartka na tę okoliczność. Chociaż to moje drugie podejście do quillingu to po tak długiej przerwie musiałam się uczyć wszystkiego od nowa. Ale muszę przyznać, że podoba mi się ta "koronkowa robota". Już planuję kolejną kartkę, tym razem ślubną, zrobić tą techniką. Fajna zabawa, zwłaszcza jak się ma wakacje i trochę więcej czasu. 

kartka urodzinowa-quilling

Kartka jest prosta, mało skomplikowana ale efekt końcowy mnie zadowala. 

kartka urodzinowa-quilling

Bardzo wciągają te "kręciołki", dlatego następna kartka jest już w połowie zrobiona.

kartka urodzinowa-quilling

 

niedziela, 08 września 2013

Dzisiaj coś nowego. W czasie wakacji, wyjątkowo nie miałam chęci do prac twórczych, przeglądałam więc blogi z hand made i tak dałam się oczarować quillingowi. Wcześniej oglądając prace w tej technice myślałam, że taka "koronkowa" robota to nie dla mnie. Ale... jak zwykle nie byłabym sobą gdybym nie spróbowała. I tak za pomocą narzędzi i materiałów własnej produkcji oraz tutoriali znalezionych w sieci zaczęłam kręcić. Skręciłam jakieś kwiatki, kilka listków, jakieś wywijaski i pewnie na tym by się skończyło gdyby nie trafiło się zapotrzebowanie na kolejną ślubną kartkę. Nadarzyła się więc okazja żeby wykorzystać dopiero co nabyte doświadczenia z nową techniką. I tak powstała pierwsza quillingowa kartka ślubna.

quilling

To pierwsze quillingowe "kręciołki".

quilling kartka

quilling kartka

quilling kartka
Jak zwykle kiepska jakość zdjęć, ale w tym przypadku to może i lepiej...:)