O autorze
sobota, 12 października 2013

Robiąc porządek na karcie z aparatu znalazłam zdjęcia kartki, którą stworzyłam na 40-te urodziny dla kol. z pracy. Najpierw nie było czasu żeby wrzucić ją na bloga a potem najzwyczajniej w świecie zapomniałam. Może szału nie ma ale jubilatce i koleżankom podobała się.

 kartka na 40-tkę

kartka na 40-tkę

kartka na 40-tkę

Podziękowania dla jolagg za możliwość wykorzystania napisu z życzeniami. http://jolagg.blogspot.com/2012/06/napisy-na-rozne-okazje-freebie.html

kartka na 40-tkę

poniedziałek, 07 października 2013

To, że nie było mnie na blogu czas jakiś to nie znaczy, że nic nie robiłam. Ale prawdą jest, że ostatnio chyba wena mnie opuściła a i czasu jakby wciąż brakuje no i co najważniejsze to brak motywacji, który antykoncepcyjnie na mnie wpływa. Jak nie mam potrzeby to nie potrafię nic zrobić a nawet jeśli za coś się wezmę to mi nie wychodzi. Dopiero jak mam nóż na gardle i bardzo coś potrzebuję to i pomysł się znajdzie i wychodzi jak trzeba. Właśnie w takich chwilach kiedy nie robię nic konkretnego to biorę się za coś co wiem, że zawsze mi wyjdzie i kiedyś się na coś przyda. I tak wracam wtedy do koralików. Tym razem padło na kulki. Już kiedyś robiłam kulki w kropki a teraz chciałam zrobić spiralkę. Nie mogłam znaleźć schematu w sieci więc metodą prób i błędów sama doszłam do tego jak ją zrobić.

 łososiowe kuleczki

Łososiowe na dwie spiralki.

 metaliczne kulki

Metaliczne na jedną spiralkę.

srebrne kuleczki

Do tych będzie w przyszłości bransoletka (z samych kuleczek)

kpl. w pudełeczku

Ten kpl. zrobiłam z myślą o mojej teściowej.:) Wbrew stereotypom nie mogę o niej złego słowa powiedzieć.

kpl. biżuterii

A to efekt chwilowego kaprysu...

złote kolczyki

A te złote najtrudniej było sfotografować, stąd takie marne zdjęcie.